MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

První závodní víkend

Už tuto neděli končí přihlášky na první dva závody letošního ročníku Českého poháru MTBO, konané v Bynovci u Děčína. Pořadatelský tým bere svou funkci velice zodpovědně a pokusí se vám připravit závody, na které budete rádi vzpomínat.

Co vás tedy vlastně příští víkend na severu Čech čeká?

V sobotu MTBO sezóna odstartuje longem, který vás provede po náhorní plošině nad kaňonem Labe. Neznamená to však, že by byl závod příliš rovinatý - i na plošině se najdou údolí a kopce, které prověří vaší fyzičku. Kvalita cest bude dosti kolísat, od asfaltek a rychlých lesních magistrál až po borůvčí a zaklackovatělé tečky. Rozhodně doporučujeme se po závodě dojet podívat na některou z několika nádherných vyhlídek do Labského kaňonu - při závodě je většinou spíše minete. Vraťte se však včas, neboť bude následovat vyhlášení výsledků a večírek s DJ Kaučukem.

Nedělní middle bude mít trochu jiný charakter, oblast bude členitější s hustší sítí cest a cesty většinou spíše drsnějšího charakteru. Přesto i zde se najde pár "magistrál", které vám možná nabídnou volbu postupu.

Pokud byste měli problémy s vašimi stroji, neváhejte se svěřit do péče našemu kamarádu Paviánovi (Cyklo Hladík), který bude připraven v centru se svým cykloservisem.

Všechny další informace najdete na stránkách závodu.

Na vaši účast se těší kolektiv KOB Děčín a Marťas.

| Zobrazeno 3022x | MTBO ČP + MČR | Martin -Marťas- Horák

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Leoš |
tipy
A pro ty co by se před Děčínským pohárem chtěli rozjet trochu do rychla a zároveň si zavzpomínat na prostor nedávného zákupského závodu je tu pozvánka na čtvrtek 1.5 do Boru:  www.bohemie.bikebase.cz . Anebo rozjet se trochu do rychla a to potmě se můžete v pátek 2.5. a to přímo v Radvanci.  http://horskyspolek.eu/pages/akce/akce2014/sajnkap14.html
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru