MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Přihláškový systém MTBO

Jak již bylo zmíněno v předchozím článku o novinkách pro rok 2008, že se časem spustí centrální systém přihlášek na závody ČP, tak dnešní dnem je ten zmiňovaný ;-).

Rovnou zklamu ty, kteří očekávají rozsáhlý a relativně složitý systém alá ob-hana, ne, zkusil jsem se vytvořit něco jednoduššího a snad i pro MTBO vhodnějšího.
Základem všeho je správně vyplněná registrace (vy, co ještě nejste zaregistrovaní, tak to ani nezkoušejte ;-) ), včetně vyplněných SI čipů. Zde si dovolím malou odbočku. Ti co se registrovali jako jedni z prvních, tak ještě neměli možnost vložit do registrace číslo SI, ale nebojte, nebudete muset to dělat pro každou přihlášku zvlášť. Pokud do přihlášky uvedete SI a v centrální databázi žádný mít uvedený nebudete, tak ho systém automaticky doplní, tak abyste ho příště nemuseli zase vypisovat. Toliko odbočka.....
Jak jste již správně pochopili, tak celý oddíl přihlašuje vždy vedoucí nebo ten, co zná heslo do centrální registrace.
Pokud se přihlásíte, tak v levém menu uvidíte volbu přihlášky. Po kliknuti uvidíte seznam závodů, na které se můžete přihlašovat (v současné době pouze Plzeň). V dalším okně se vám načtou zaregistrovaní závodníci, které jednoduše vyberete, zvolíte kategorii, dole zvolíte typ ubytování, můžete napsat nějakej ten vzkaz pro pořadatele a stisknutím na tlačítko 'Přihlaš' odešlete do systému na kontrolu. Pokud je vše OK, tak systém předpřipraví mail pro pořadatele (jeho text můžete ještě změnit) a po stisknutí tlačítka 'Pošli' dojde k jeho odeslání a zapsání do databáze.
Na seznam přihlášených se pak můžete dívat na stránce, na které si vybíráte závod pro přihlášení. Časem (až se trochu vyspím) dodělám i editaci již přihlášených jedinců z vašeho oddílu, tak abyste mohli sami dopisovat SI, opravovat překlepy atd., ale jen do termínu přihlášek. Pak už to bude na pořadatelovi.

Systém je to nový, určitě v něm jsou nějaké chyby, proto prosím o shovívavost a pomoc při jejich nalezení a odladění. Vaše připomínky očekávám na adrese xob@sbk-ob.com
Doufám, že systém pomůže jak pořadatelům, tak závodníkům.

Takže na závěr ješte adresu přihláškového systému http://mtbo-reg.sbk-ob.com

P.S. tento článek budu průběžně doplňovat o popis nových f-cí a vychytávek, takže se to možná bude moct brát jako malej návod.

| přečteno 3763x | MTBO ČP + MČR | Honza -xOB- Urban
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot