MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Předvánoční Newsletter FORCE

Nová MTBO sezóna je sice zatím v nedohlednu, přesto bych Vám rád představil pár novinek od partnera českého poháru MTBO firmy KCK Zlín resp. značky FORCE.

Batohy s vodním vakem HYDRAPAK

Batohy s vodním vakem HYDRAPAK
Otevřít v eshopu
Novinkou v portfoliu firmy KCK jsou batohy s vodním vakem americké značky HYDRAPAK. V nabídce je kompletní sortiment včetně celé řady doplňků a příslušenství.

Trenažér FORCE BASIC

Trenažér FORCE BASIC
Otevřít v eshopu
Rozšířena byla i nabídka trenažerů o model BASIC, v zimním období je určitě vhodné aspoň 1x týdně se na kole/trenažeru projet, aby se zachoval určitý šlapací návyk, začátek sezóny pak bude výrazně příjemnější a úspěšnější!

Tretry MTB FORCE HARD

Tretry MTB FORCE HARD Začátkem dubna bude výrazně rozšířena nabídka treter FORCE o MTB model HARD ve dvou barevných provedeních a také o silniční model s karbonovou podrážkou.
Jak je již zvykem u značky FORCE v poměru cena/kvalita budou tyto tretry na absolutní špičce.

Karbonový rám Wilier 29"

Rám Wilier
Otevřít v eshopu
Přestože mnoho MTBO jezdců velmi mlží o svém budoucím angažmá stejně tak závodním stroji, který budou sedlat, již dnes Vám můžu prozradit na jakém rámu bude jezdit vítěz českého poháru MTBO v pánské elitě!! Po zkušenosti z letošního roku se pan H. rozhodl pro rám WILIER 501 29er, jehož několik posledních akčních kousků je stále ještě skladem.

Široký sortiment značek FORCE, WILIER, HUTCHINSON, SHIMANO, PROLOGO, EQUINOX, OUTWET, X-PEDO, SIXTUS, SKS, ENERVIT a mnoha dalších naleznete u Vašeho prodejce na adrese www.ForRide.cz.

| Zobrazeno 4418x | Hardware | Jirka -Chláďa- Hradil
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru