MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Předplatné časopisu Orientační běh

Orientační běh Jak nejlépe investovat 500 Kč?
Za pětistovku se toho dá pořídit docela dost. Namátkou třeba pět bas nejlevnějšího piva, jedna lepší večeře pro dva, deset horších večeří pro jednoho, půl nádrže benzínu, jeden převodník nebo půlka řidítek. Anebo taky celoroční předplatné časopisu Orientační běh.
Možná to zní divně, ale svazový časopis se již několik let podrobně věnuje i tématu MTBO. Najdete zde nejen reportáže z velkých závodů včetně rozborů, ale i zajímavé rozhovory s celebritami našeho sportu – naposledy třeba s Michi Gigon. A do nového roku slibujeme i trochu té metodiky. Nebudeme vás samozřejmě přemlouvat. Ale přinejmenším za zvážení to stojí. Pokud jste již zvážili a rozhodli, objednávejte zde.
| Zobrazeno 4956x | Informace
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru