MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Pozvánka na XL MTBO

Pozvánka na XL MTBO

Alespoň částečnou náplastí za zrušené závody v Blansku by Vám mohlo být XL MTBO…

Ultra-dlouhý orientační závod horských kol jednotlivců připravujeme na neděli 7. 10. 2018. Pojede se v atraktivní oblasti dolního Povltaví, mezi Trojským mostem a lávkou v Řeži. Na 50 – ti kilometrech na Vás bude čekat cca 80 kontrol a přibližně v polovině trati i hodinový stop-time a oběd. 

Závod je součástí Pražské MTBO ligy, ale je vhodný pro všechny výkonnostní kategorie, i začátečníky. Očekávaný čas vítěze 4 hodiny, limit 8 hodin. Celodenní charakter akce nabízí pojmout účast jako ultra-závod nebo jako krásný „kochací“ výlet. V případě vyčerpání si trať můžete zkrátit přívozem či vlakem. Centrum a zázemí závodu bude v restauraci Na Slamníku, kde proběhne ranní prezentace, večerní vyhlášení výsledků a případná následná volná zábava. 

Podrobné informace najdete v rozpisu.

Přihlášky přijímáme do 2. 10.

| přečteno 919x | MTBO ostatní | Markéta Drobníková
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot