MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Pozvánka na ROAD ADVENTURE 28.3.

"Přijeďte se projet jarním Polabím" - na poslední březnovou sobotu jsme pro vás připravili druhý ročník ROAD ADVENTURE, na který Vás srdečně zveme. Jedná se o jednodenní orientační silniční cyklistický závod jednotlivců i dvojic typu Bike Adventure pro širší sportovní veřejnost. Trasu si volí každý sám s ohledem na bodové ohodnocení kontrol, aktuální fyzickou kondici a náladu.

Po loňské vydařené premiéře se můžete opět těšit na unikátní závod - orientační závod na silničních kolech, ideální pro najíždění jarních kilometrů. Kontroly tedy budou přístupné vždy po asfaltu. To neznamená, že si nemůžete vzít horské nebo trekové kolo. Pojďte se projet jarním Polabím. Během závodu se určitě podíváte i na místa, na která normálně nejezdíte.

Závod se koná v sobotu 28. března 2015 v Čelákovicích. Bližší informace a přihlášky najdete na http://www.b5h.cz/road-adventure/. Více informací naleznete též na facebookové stránce.

 

Těší se na Vás pořadatelé Mirek a Markéta Kalinovi

| přečteno 2644x | MTBO ostatní | Mirek Kalina
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot