MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Potřebujete doplnit výbavu? Vyhrajte MČR ve Zvůli!

Potřebujete doplnit výbavu? Vyhrajte MČR ve Zvůli! Mezi partnery ČP MTBO se v letošním roce nově zařadil internetový obchod Give.cz. Díky tomuto partnerství získávají nejlepší závodníci všech kategorií hodnotné ceny z cyklistického sortimentu e-shopu Give.cz. Nejinak tomu bude i v průběhu mistrovských a pohárových závodů ve Zvůli.

Ekologická maziva a čistidla, nářadí či oděvní doplňky čekají na své majitele. Stačí málo: přijet do Zvůle a zajet na bednu ;-)

Ale i když se náhodou nezadaří, nevadí. Internetový portál GIVE.cz nabízí ucelenou řadu kvalitních a značkových výrobků určených všem, kteří tráví rádi svůj volný čas aktivně sportem, výlety do přírody nebo prací či relaxací na zahradě. Sportovní nadšenci si na www.give.cz mohou vybrat z několika značek horských kol, fitness vybavení, kolečkových bruslí, stanů a spacáků a dalšího sportovního vybavení.

Ti, kteří rádi tráví čas venku nebo na zahradě, mohou na GIVE.cz vybírat z široké nabídky grilů, zahradního nábytku, sekaček, zahradních domků a skleníků, krbových kamen a mnoha dalších výrobků. Širokou nabídkou kvalitního sportovního a zahradního vybavení to však nekončí. Samozřejmostí je odborné poradenství při výběru zboží, celoroční možnost nákupu na splátky bez navýšení, doprava kamkoliv po ČR zdarma a pro pražské zákazníky možnost doručení zboží vlastním rozvozem v předem dohodnutý čas, a to včetně víkendů.

| přečteno 1973x | Informace | Pavel Štáfek
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot