MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Posledním závodem SP budou zítra smíšené štafety

Posledním závodem SP budou zítra smíšené štafety

Celkové pořadí Světového poháru 2013 je známo, ale celkové pořadí Světového poháru štafet je stále otevřené a zítřejší závod na něm ještě může ledacos změnit.

Zítra jsou na programu smíšené štafety ve městě Santiago do Cacém (27km JZ z centra) v kombinovaném terénu – částečně lesním, částečně otevřeném, částečně městském, s velkým množstvím cest i umělých objektů, se strmými technickými sjezdy i výjezdy.

Na závodníky čeká cca 13.5km, 20kontrol a 290m převýšení. Očekávaný čas úseku je cca 45min, závod tedy bude poměrně svižný.

Vše opět můžete sledovat online od 10:00 místního času (11:00 našeho). Dvě z našich třech smíšených štafet povezou GPSku.

Složení našich štafet bude následující:

Czech Republic 1
1 Martina Tichovska
2 Jiri Hradil
3 Krystof Bogar

Czech Republic 2
1 Frantisek Bogar
2 Renata Paulickova
3 Marek Pospisek

Czech Republic 3
1 Katerina Novakova
2 Jan Svoboda
3 Vojtech Stransky

Zůstaňte naladěni a držte palce.

| přečteno 1911x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot