MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Pokyny k registraci

Blíží se začátek sezóny ČP MTBO 2007 a s ním i několik zásadních změn. První z nich je on-line registrace, kterou najdete na adrese http://www.sbk-ob.com/mtbo_reg/index.php
Aplikace je nová, tak omluvte, prosím, její jednoduchost, která doufám napomůže její intuičnosti a funkčnosti.
Případné problémy a připomínky mi posílejte na adresu xob@sbk-ob.com
Ke správné funkčnosti je potřeba mít povoleny cookies v prohlížeči!!!
Registraci provádí vedoucí oddílů. Na jejich adresy dle svazového adresáře byly dnes v noci rozeslány maily s přístupovými informacemi.
Bohužel v českém adresáři se nevyskytují slovenské oddíly, prosím tedy jejich vedoucí, aby se mi ozvali na mail xob@sbk-ob.com.

Vzhledem k tomu, že prováděcí pokyny, ještě nebyly definitivně schváleny sekcí MTBO, tak sem dám výtažek týkající se registrací
===========================================================
Závodníci mající zájem startovat v soutěžích ČSOB MTBO se musí do 30.4.2007 registrovat, ( pozn. vzhledem k zavodům v Pezinku doporučují co nejdříve).
Odkaz na registrační formulář je uveden na www.mtbo.cz. Registrační poplatek je potřeba uhradit na účet 2200012259/2010 s variabilním symbolem získaným buď při online registraci či na mailu sk@mtbo.cz
Poplatek za registraci sportovce činí za rok 40 Kč za dospělé, 20 Kč za závodníky, kteří v roce 2007 dosáhnou věku 11 až 14 let včetně. Děti do roku, v němž dosáhnou 10 let včetně, poplatek za registraci neplatí.
Dodatečnou registraci lze provést kdykoliv během roku, registrace a platba za registraci však musí proběhnout nejpozději pět dní před závodem, Současně s platbou za registrace zaplatí oddíly specializované pouze na MTBO členský příspěvek 700,-Kč.
Žádosti o výjimečné udělení lic. E, A, B je třeba zaslat na email sk@mtbo.cz nejpozději 14 dní před závodem, pro který má licence platit. Žádost je třeba odůvodnit (výsledky v jiných sportech, zdravotní problémy )
Seznam registrací a soutěžních licencí bude uveřejněn na www.mtbo.cz a pravidelně aktualizován.
V průběhu roku nelze měnit oddílovou příslušnost.
Neregistrovaným závodníkům může pořadatel zvýšit startovné až na dvojnásobek, navíc nebudou zařazeni do hodnocení Českého poháru MTBO a nemohou získat soutěžní licenci. Nově vzniklé oddíly musí vyplnit statistický list a zaslat jej na sekretariát ČSOB.
===========================================================

Pokud máte i nadále nějaké dotazy, neváhejte mě kontaktovat na mailu xob@sbk-ob.com
| přečteno 4999x | Informace | Honza -xOB- Urban
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot