MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Plán přípravy junior-repre

V době, kdy nás někteří ze členů týmu reprezentují na Juniorském MS a ME dorostu v Lyžařském OB v Bulharsku, se rozbíhá i ostrá fáze plánování přípravy bajkerské junior-repre na nadcházející sezónu.

Nominační kritéria na vrcholy sezóny (ME juniorů v Maďarsku, ME dorostu a Juniorské MS v Rakousku) jsou už na světě a najdete je na stránkách juniorské reprezentace.

Společná příprava začne tradičním jarním objemovým soustředěním (4.-15.3.2018), díky Kingově štědrému sponzoringu opět ve Španělsku, ale loňskou Mallorcu tentokrát vystřídá Andalusie.

Pokračovat budeme zátěžovými testy (22.3.2018) v laboratoři WinPeaks v Plzni, podle všeho opět pod dozorem MUDr.Karla Martínka, který se nám zatím věnoval i v CASRI.

Rozmapovat se před začátkem sezóny vyrazíme na Velikonoční mapové soustředění (30.3.-2.4.2018) do Hradce Králové na mapy z ČP2015 (Hradec Králové) a ČP2016 (Mamuti z Lipovky) a vybraní závodníci budou pokračovat týdenním mapovým soustředěním (13.-22.4.2018) a seznamováním se s terény nadcházejícího ME juniorů v okolí Budapešti.

V rámci MČR na middlu čeká juniory a dorostence nominační závod  (16.6.2018) a nominované následně i vrcholy sezóny 2018, kterými bude ME juniorů v Maďarsku (26.6.-2.7.2018) a Juniorské MS a ME dorostu v Rakousku (5.-13.8.2018).  A protože do dějiště letošního MS to není daleko, bude ještě předcházet závěrečné Přípravné soustředění (27.-29.7.2018) a společná příprava v rámci prodlouženého víkendu v Rakousku.

Takže držím palce LOBákům do Bulharska a všem do zimní indivindy přípravy a uvidíme se 4.března na letišti při odletu do teplých krajin ;-).

| Zobrazeno 2548x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru