MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

O víkendu pod Landštejnem v mezinárodní konkurenci

O následujícím víkendu nás čekají další pohárové závody - tentokráte pod hradem Landštejn, nedaleko historických Slavonic, pod pořadatelskou taktovkou OK Jihlava. Aktuálně je přihlášeno 419 závodníků, nejen jako obvykle z Čech a Slovenska, ale též z Rakokuka (na hranice je to jen 10 km) a ozvalo se i pár Švýcarů že by si u nás chtělo zazávodit. Kromě Českého poháru jsou závody zařazeny i do Rakouského poháru, proto tedy velké množství přihlášek od našich jižních sousedů.

Z obvyklých favoritů nechybí mezi přihlášenými snad nikdo kromě Renaty Paulíčkové, která je stavitelkou sobotní klasiky a bude též v cíli komentovat vaše výkony. Závodníky čeká velmi pěkný i když těžký terén. Lesní silničky budou rychlé, avšak některé menší cesty jsou náročnější, měkčí. A nebudou chybět kopce. Na historické OB mapy se můžete podívat na stránce závodu, běhalo se tu docela často, ale MTBO tu bude poprvé.

Pořadatelé, resp. provozovatel areálu Cyklokempu pro vás na sobotní večer připravili afterparty s živou kapelou. Nebo se můžete ve chvíli volna vydat po blízkém okolí (Slavonice, hrad Landštejn, keramická dílna v Maříži, ohrada s bizony, ...) . Věříme, že vás zdejší krajina tzv. České Kanady chytne, neboť pro cyklovýlety je jako stvořená.

| přečteno 2297x | MTBO ČP + MČR | Milan Venhoda
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot