MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Novinky v MTBO pro sezónu 2007

O víkendu začíná závody v Pezinku nová sezóna Českého poháru MTBO. Zkusím tedy shrnout nejdůležitější novinky pro rok 2007.

Ti z vás, kteří sledují pravidelně stránky MTBO a zajímají se o dění v našem sportu, tak pro ně již vetšina novinek nebude překvapení. Ale začnu popořadě:

1. Nová pravidla MTBO - zde zásadní změny nejsou jen se trochu poupravila, tak aby odrážela aktuální stav v MTBO
2. Nové kategorie - z kategorií DH14-18 a DH19-39 vzniklo: DH14 (do 14 let včetně), DH17 (do 17 let včetně), DH20 (do 20 let včetně) a DH21 (hlavní kategorie dělené dále dle licencí)
3. Nový bodovací systém - opouští se stávající systém bodování dle pořadí a body se nyní získávají dle časové ztráty. Zároveň se započítává maximálně jeden průměr za sezónu. Více informací najdete v soutěžním řádu.
4. Online registrace - minimálně vedoucí vašich oddílů si již všimli, že registrace probíhá přes webové rozhraní. Aktuální seznam registrovaných závodníků najdete zde.

Snad jsem na nic důležitýho nezapomněl, pokud ano, klidně se ptejte. Buď v komentářich pod článkem nebo na adrese sk@mtbo.cz

| přečteno 4137x | Informace | Honza -xOB- Urban

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Alda |
Losovani elity a prvni zavod
Chtel bych se zeptat, jak je to se startovkou na slovensku? Je vyvesena a mam pocit, ze prilis nekoresponduje se zverejnenym losem elity. Mohla by na to SK mrknhout a dokud je cas, tak ucinit napravu? Diky.
xob |
Re: Losovani elity a prvni zavod
Poradatele to opravovali dnes pres noc. Takze behem dne se tam snad objevi spravna startovka.
alda |
Re: Re: Losovani elity a prvni zavod
zatim ani moc ne.... aspon mohli odstranit tu spatnou. Prekvapko na miste ;-)
Věrka |
pravidla?
Když jsme u pravidel, v prováděcích pokynech se lze dočíst řadu detailů mj. také minimální startovní intervaly. Při náhledu do startovky v Pezinku najdeme řadu kategorií s intervalem 1 minuta. Tak jak je to s těmi pravidly?
xob |
Re: pravidla?
Poradatele vzhledem k tomu, ze se zavod kona na uzemi SK jako soucast slovenskeho poharu a plati u nich jiny pravidla, dostali vyjimku ze startovnich intervalu.
Vyjimka se vsak netyka kategorii D21E a H21E, kde musi dodrzet predepsany interval a losovani. Bohuze stale na webu visi stara startovka elity, doufam, ze ji zavcas opravi a ne az na miste.
jelly |
info
Preju hezky den:). mam dotaz.. s pritelem jsme si rikali, ze bychom chteli mtbo zkusit. Zaslechli jsme ze jde jet i ve dvojicich.. Chtela jsem se zeptat jestli by bylo mozne jet ve dvojici a jestli je nutne mit horske kolo, mame totiz oba trekkingova:) kola .. je nam oboum dvacet a jsme plni elanu! diky za pripadne info
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot