MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky od FORCE

I v letošním roce je partnerem čp MTBO firma KCK Zlín resp. značka FORCE.
Na většině závodů z toho mají radost hlavně „eliťáci“, kteří mohou vyhrát zajímavé ceny, ale třeba na MČR ve Zlíně (1.-2.9.) se můžou na hojnost cen těšit i ostatní kategorie :-)
A všichni mají samozřejmě možnost zakoupit široký sortiment v internetovém obchodě resp. ve stánku ForRide.cz, který můžete najít na závodech čp MTBO.

Force.cz
 

Chtěl bych Vám představit několik novinek, s kterýma mám osobně velmi dobré zkušenosti.

Návleky FORCE

Chláďa na Mallorce V březnu na Mallorce jsem mnoho tréninků absolvovat v pletených návlecích na ruce a boty, s kterýma jsem maximálně spokojen.
Návleky jsou vhodné pro trénink při teplotách někde mezi 12-18 stupni, nejvíce na nich oceňuji jejich pružnost a tím pádem výborně sedí a nesjiždějí z rukou.

Rukavice FORCE

Jarní/podzimní rukavice FORCE LON Vhodný doplněk jsou jarní/podzimní rukavice FORCE LON.

Krátkoprsté rukavice RAB gel Novinkou jsou i krátkoprsté rukavice RAB gel.

FORCE pro volný čas

Mikina FORCE Pro fanoušky značky FORCE je pak k dispozici sportovní Mikina v černé nebo bílé barvě.

nebo tenisky
Tenisky FORCE U tenisek stojí za zmínku, že jsou „made in Zlín!“

 

Wilier

Chláďův pojezd Hradcem Firma KCK Zlín je také dovozce Italské značky Wilier, zde bych se určitě zmínil o povedeném 29 palcovém rámu Wilier 501, který se mi zatím velmi osvědčil a určitě má i v MTBO své velké uplatnění, hned při prvním MTBO nasazení jsem si na něm dojel pro 2.místo :-).

Pláště HUTCHINSON

HUTCHINSON Za zmínku také stojí to, že firma KCK se stala výhradním dovozce plášťů HUTCHINSON, takže tyto pláště můžete za velmi zajímavé ceny také zakoupit/prohlédnout si. Já osobně zatím mám největší zkušenost s pláštěm COBRA, který se mi výborně osvědčil na bahnitém SP v Řitce, tak v Hradci na suchých šotolinách.

Takže neváhejte a přijďte si v sobotu v Jedovnicích vše a mnoho dalšího prohlédnout osobně do stánku ForRide.cz ForRide.cz

 
| Zobrazeno 4199x | Hardware | Jirka -Chláďa- Hradil
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru