MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Nominační závody pro MS 2012

Reprezentace má před sebou další důležité závody. Pro některé to bude tak trochu i vrchol jarní části sezony. Zkrátka je tu nominační závod na MS. Nominační kritéria praví, že nominační závody budou včas upřesněny. Tak pojďme na to...

Žádná velká změna to ale není, jako nominační pro MS se pojedou oba závody WRE v rámci 4 denních MTBO. Prvním nominačním závodem tedy bude WRE a MČR ve sprintu  v sobotu 7.7. Druhým pak WRE middle v neděli 8.7.

Každý závod bude trochu jiný - sprint velmi rychlý a mapově náročný, middle pak bude pro změnu hodně náročný fyzicky - díky písečnému podkladu a kopcům.  Myslím, že půjde o férové závody, a vyhraje ten koho nástrahy tratí nenalákají do chyby. 

Mezi muži je nominace už poměrně jasná - bojuje se už jen o jedno volné místo, které může obsadit kdokoliv z trojice Lauerman, Svoboda, Stránský. Zato mezi ženami má prozatím jistou nominaci pouze Renata Paulíčková a tak je pro změnu jisté, že se budou rozdělovat minimálně 3 divoké karty. 

Nominační závody jsou otevřené - vyhrát je a tím se nominovat na MS může každý, kdo má letos platnou licenci E. A samozřejmě patřičnou výkonost, protože jako vždy platí, že vítezem nominačního závodu je nejlepší čech/češka v závodě.

| přečteno 2048x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot