MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Nominační závod na Juniorské MS a ME dorostu

S nadcházejícím víkendem Českého poháru v Jabkenicích (25.-26.6.2016, Ekonom Praha) se blíží uzávěrka nominace na Juniorské MS a Mistrovství Evropy dorostu v Portugalské Águedě (23.-31.7.2016). Sobotní middle bude pro juniory a dorostence dokonce závodem nominačním.

Pro nominační závod na Juniorské MS bude sloučena trať pro kategorie M20+M21E a W20+W21E. Závodníci usilující o nominaci na ME dorostu, přestože většinou jezdí kategorie vyšší, by měli alespoň v tomto jednom závodě startovat v kategoriích MW17, kvůli možnému srovnání s ostatními dorostenci. Nominační kritéria jak pro juniory, tak pro dorostence lze najít na stránkách juniorské reprezentace zde.

Nominační závod na Juniorské MS je vypsán pouze pro členy Reprezentačního družstva juniorů a Výběru dorostu ČR v MTBO. Nominace na Mistrovství Evropy dorostu je otevřena všem registrovaným závodníkům odpovídajícího (dorosteneckého) věku.

Držím palce.

| Zobrazeno 2402x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru