MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Nominační závod na Juniorské MS a EPD – upřesnění

Nominačním závodem bude jak pro juniory tak pro dorostence úvodní etapa Czech MTBO 3-days (VLI): nepohárový vOtvírák middle, pátek 4.7.2014 (což je lehká změna oproti tomu, co je psáno v nominačních kritériích)!!

Pro účely nominačního závodu bude stejná trať pro juniorské a elitní kategorie (W20+W21E a M20+M21E). Junioři a juniorky nechť si vyberou v které kategorii nominační závod chtějí odjet.

Nominační závod pro dorostenky a dorostence se odehraje ve stejných kategoriích jako nominační závod pro juniory (tzn. MW20 nebo elita). Dorostenci a dorostenky nechť se alespoň pro tento jeden nepohárový závod přihlásí do MW20.

Členové reprezentačního družstva mají start v nominačním závodě povinně, u sledovaných závodníků by to bylo vhodné – abych měl alespoň nějakou možnost srovnání výkonnosti. Samozřejmě nominační závod je otevřený, tzn. účast všech ostatních je vítána.

Nominace proběhne dle nominačních kritérií = nominaci z nominačního závodu získávají pouze vítěz a vítězka.

A proč takové čachry s kategoriemi?

Protože moji svěřenci (a potenciální svěřenci) startují během sezóny v devíti (bez legrace) různých kategoriích, kde jim jde o umístění v žebříčku, protože jde o vícedenní a někomu tedy i o celkové umístění, protože jde o MČR a někomu tedy o titul, protože Juniorské MS a EP dorostu se odehrají současně (Polsko 23.-31.8.2014) a někteří dorostenci se při tom chystají nominovat na Juniorské MS, protože vzhledem k datu pro „name-entry" jde o jediný termínově vhodný závod a protože budu mít během sezóny alespoň jeden závod pro srovnání všech.

Sumasumárum – prostě se milí junioři a dorostenci na E1 vOtvírák middle (pátek 4.7.2014) přihlašte do dvacítek nebo do elity a hotovo ;o). Kde budete startovat v ostatních etapách je na vás.

| Zobrazeno 2572x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Vankista |
není kam jina to napsat....

...jelikož se v i tomto článku řeší přihlášení se na liberecké 3-denní, mohl by prosím někdo konečně lidsky popsat jak se mohu na tyto závody přihlásit ( a spolu se mnou nešťastní juniori a juniorky na své nominačky :-))? V ORISu je napsáno, že se přihlašuje u pořadatele a v právě vydaném rozpise naopak, že přihlášky jsou v ORISu....


Díky

Meloun |
Já do toho teda vůbec nevidim, ale tak nějak bych odhadoval, že to bude normalně přes ORIS jen to ještě nikdo nespustil.
Vorvaň |
Přihlašování bude spuštěno v pátek 13. ve večerních hodinách. Řešíme problém s viditelností pátečního závodu, který není  zobrazován dokud si uživatel nevybere "Zobrazit včetně lokálních závodů" ... :-(
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru