MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Nominační závod na Juniorské MS

Nominační závod na Juniorské MS

3.etapa 5-denních (middle 5.7.) bude pro juniory nominačním závodem na Juniorské MS (Estonsko, 25.-31.8.2013).

Jak je psáno v nominačních kriteriích, nominaci z nominačního závodu získávají vítěz a vítězka (s ohledem na sloučené tratě). Protože řada juniorských reprezentantů jezdí elitu, byla za účelem nominačního závodu sloučena na 3.etapě trať pro juniory a eliťáky (juniorky a eliťačky). Tzn. vítěz a vítězka nominačního závodu se mohou rekrutovat jak z juniorských tak z elitních kategorií.

A nominaci z nominačního závodu získávají pouze vítěz a vítězka – tzn. pokud zvítězí ti, kteří již nominaci mají, pak se toto kritérium neuplatňuje. Nominaci mají zatím jistou (za individuální medaile z JMS 2012) pouze Kryštof Bogar (BOR) a Vojtěch Ludvík (STB).

Nominace je samozřejmě otevřená všem juniorům a juniorkám a o letenku do Estonska se tak mohou poprat všichni přihlášení (všichni s českým občanstvím a odpovídajícím věkem samozřejmě :o). E3 je navíc v elitě závodem WRE, junioři tak mají unikátní možnost poměřit síly i s elitní světovou třídou. I když konkurence bude dle startovek nabitá i v juniorských kategoriích - např. několikanásobná juniorská mistryně světa Svetlana Poverina (RUS) nebo čerstvý evropský šampion Cédric Beill (FRA).

Každopádně nominace se uzavírá s 5-denními. Držím palce.

| přečteno 1983x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot