MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Nominační závod na JMS 2012

Aby bylo učiněno náležitostem za dost, je třeba upřesnit i nominační závod na Juniorské mistrovství světa (Maďarsko, 18.-26.8.2012). Nominačním závodem pro juniory bude rovněž jeden ze závodů 4-denních (VLI) a to hned ten první (nepohárový) – 1.etapa, vOtvírák middle, čtvrtek 5.7.2012.

Nominační kritéria můžete najít zde. V juniorech mají zatím nominaci jistou Kryštof Bogar (BOR) a Vojtěch Ludvík (STB). Minimálně jedno nominační místo je stále ještě volné. V juniorkách zatím nominaci nezískala žádná ze závodnic.

Platí, že vítězové nominačního závodu mají účast jistou. A protože reprezentanti-kluci jezdí elitu a bylo by škoda je tlačit do H20, rozhodlo předsednictvo sekce, že: 

"Na nominačním závodě v kategorii H20 bude trať shodná s H21E a závodníci účastnící se nominačního závodu budou startovat odděleně".

Nominaci z nominačního závodu tak získává nejrychlejší junior (H20+Bogar, Staněk, Ludvík v H21E) a nejrychlejší juniorka v D20. A stejně jako v předešlých letech platí, že nominaci z nominačního závodu získává pouze vítěz nebo vítězka. 

Nominace je samozřejmě otevřená pro všechny juniory a juniorky. Junioři zároveň budou mít unikální možnost poměřit síly s elitou.

Držím palce.

| přečteno 3398x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Kekety |
Na nominačním závodě v kategorii H20 bude trať shodná s H21E a závodníci účastnící se nominačního závodu budou startovat odděleně dle vydaných pokynů to moc neklaplo :-)
Meloun |
Re:
A jo. Dík za upozornění. Zjednám nápravu.
Meloun |
Re: Re:
Dohodnuto. Bude opraveno.
Albert |
Re: Re: Re:
Už to máme opraveno. Chybička se holt ve finiši občas vloudí - jako třeba dneska na Tour. Tady si naštěstí aspoň nikdo nic neudělal :)
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot