MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Nominace na MS MTBO 2014

Nominace na MS MTBO 2014 V posledním srpnovém týdnu se Polsko stane první zemí, která bude podruhé hostit mistrovství světa v MTBO. Podobně jako v Maďarsku v roce 2012, bude i toto MS kombinovanou akcí pro všechny věkové kategorie od juniorů po veterány. Reprezentace české republiky v kategorii elite bude mít následující složení.

Ženy: Martina Tichovská, Renata Paulíčková, Marie Březinová, Naděžda Skácelová

Muži: Jiří Hradil, Jan Svoboda, Vojtěch Stránský, Marek Pospíšek, Martin Ševčík, Vojtěch Ludvík, Radek Laciga (cestující náhradník)

Složení týmu je tedy téměř stejné jako při posledním kole světového poháru ve Švédsku, kde se našemu týmu docela dařilo. Brzy uvidíme, komu forma vydržela a kdo jí ještě vylepšil.

| přečteno 2619x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Související články: MS a JMS 2014 - Polsko
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot