MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Nominace MS 2013 - Estonsko

Nominace MS 2013 - Estonsko

Vrchol letošní mezinárodní sezony MTBO bude na konci srpna v Estonsku. Na jedenáctém mistrovství světa budou Českou republiku reprezentovat:

Muži: František Bogar, Kryštof Bogar, Jiří Hradil, Marek Pospíšek, Vojtěch Stránský, Jan Svoboda

Ženy: Marie Březinová, Renata Paulíčková, Naděžda Skácelová, Martina Tichovská

Náhradníci: Martin Ševčík, Jan Lauerman, Radek Laciga, Štepánka Staňková

Český tým bude obhajovat dvě medaile z loňského MS v Maďarsku - stříbro tehdy získal Marek Pospíšek ve sprintu a bronz Honza Svoboda na middlu. Také na letošním ME v Polsku se nám výsledkově dařilo. Dva bronzy Jirky Hradila (middle, long) a bronz štafety Ševčík, Svoboda, Stránský jsou ty nejlepší výsledky. Ale byla i řada dalších kvalitních umístění, vždyť 7 reprezentatnů si zajistilo nominaci právě v Polsku umístěním do 8 místa. Snad se tedy medailový řetěz nepřetrhne ani na jedenáctý pokus a někomu to opět zacinká.

 

| Zobrazeno 3369x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Související články: MS 2013 Estonsko
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru