MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Nabídka treter DIADORA

Internetový obchod www.tvujsport.cz připravil pro všechny registrované závodníky speciální nabídku cyklistických treter.

otevřít
Pokud si prostřednictvím tohoto e-shopu objednáte tretry TEAM RACER MTB a při objednávce napíšete do vzkazu Vaše registrační číslo, obdržíte je za cenu 3780,- Kč. MOC 4490,-Kč.
Nabídka platí do vyprodání zásob.

V případě zájmu o slevu na ostatní zboží, které zde naleznete, nás kontaktujte na e-mail info@tvujsport.cz. Tyto žádosti budou vyřizovány individuálně.

| přečteno 5923x | Bikeři a bikerky | Honza -mAk- Svoboda

Komentáře článku

Napsat nový komentář
hasa |
držáky
Všem co váhají, zda koupit či nikoliv musím říct, že je vozim od loňské poděbradky a jsem opravdu nadmíru spokojen jak se v nich šlape. Zdaleka nebolí chodidla ani po 6 hodinách jízdy, odzkoušeno na Kačáku. Taky super drží vzorek při vláčení kola do vrchu, a taky super podrží hovno, který vyšlápnete, jako já o víkendu mapujíc pro vás terény na pětideňky.
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot