MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Nabídka akčních treter Diadora za akční ceny

Jaro je tady a pokud někdo z bikerů (bikerek) přemýšlí o nových tretrách, jistě mu přijde vhod nabídka firmy INA Sport pro aktivní účastníky MTBO závodů.

V limitované nabídce jsou dva top modely MTB treter pro letošní sezónu (nejedná se tedy o výprodej nějakých ležáků, ale o novinku). Oba modely jsou designově prakticky shodné, ten lepší a dražší se odlišuje karbonovou podrážkou, jak už ostatně napovídá i název. Jedná se o modely TEAM RACER MTB CARBON (kód 139904) v ceně 4050,- Kč a TEAM RACER MTB (kód 133816) v ceně 3150,- Kč. Obě ceny jsou včetně DPH. Oba modely by měly být k dispozici prakticky ve všech velikostech, tedy i dámských.

Pro bližší informace a objednávku kontaktujte Jirku Procházku z INA Sport - jiri.prochazka(zavináč)inasport.cz, tel: 545 422 435, Mob: 721 537 666.

| přečteno 6174x | Bikeři a bikerky | Milan -Smíšek- Jirásek
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot