MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Na maďarské trní, opět raději se SLIME

Stejně jako v loňském roce proběhne v Maďarsku 24.-25.4. první a druhé kolo ČP v MTBO. Terén bude opět plný nebezpečných trnů, a tak opět nebude nouze o defekty. A stejně jako v loni přicházíme společně s firmou BV Trade (dovozcem pro ČR) se speciální akcí a slevou pro registrované členy sekce MTBO na výrobky SLIME (www.slime.com).
Akce platí do 14. 4. 2009.

Objednávky se pokoušejte sdružovat a provádějte je přímo na email webmaster(zavináč)mtbo.cz .
Nezapomeňte uvést počty a jaká balení u těsnících tekutin, případně jaký ventilek u duší. Do předmětu zprávy uveďte "SLIME" a připište Vaše jméno, pod kterým si objednávku na místě vyzvednete a zaplatíte.

Zboží se NEbude! zasílat na dobírku, a aby se k vám dostalo včas budete si jej moci vyzvednout od pátka pouze přímo v centru závodů osobně u Honzy Svobody.

Veškerou nabídku SLIME naleznete na www.HAVEN.cz. Spolu s touto akcí je možno zároveň se slevou objednat jakékoliv zboží značky HAVEN (ceník).

| Zobrazeno 3160x | Hardware | Vojta Buri
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru