MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

MTB-O Camp

Na jihu už jsme byli, takže koncem týdne vyrážejí seniorská, juniorská i dorostenecká část reprezentačního výběru za další přípravnou akcí tentokrát na sever na tradiční dánský MTB-O Camp (11.-15.4.2014). Na dánském ostrově Bornholm se můžeme těšit jako vždy na špičkově připravené tréninky i závody a na značně nabitý tréninkový program v ostré mezinárodní konkurenci.

Čeká nás noční MTBO, dva závody světové série WRE, hlavu zamotávající supersprint na mapě 1:2000, trénink na mapě s vypuštěnými cestami pouze podle detailů, paměťák, ultralong s hromadným startem, bezkontaktní ražení Sport Ident Air+ a spousta dalšího.

Program:

Pátek 21:00 Noční sprint- Galløkken
Sobota 10:00 Long - Rytterknaegten (WRE)
Sobota 14:00 Trénink - Almindingen
Neděle 10:00 Middle - Blykobbe (WRE)
Neděle 14:00 Crying Mile (Supersprint) - Onsbaek
Neděle 15:00 Trénink - Blemmelyng
Pondělí 10:00 Middle - Hasle Lystskov
Pondělí 14:00 Trénink - Raghammer
Úterý 10:00 Ultralong - Bornholm

Součástí MTB-O Campu jsou letos i 2 závody Světové série a navíc Dánsko bude v polovině května pořádat úvodní kolo Světového poháru, takže národní týmy vyrážejí potrénovat. Konkurence tedy bude značná. Na webu najdete podrobné informace v podstatě o čemkoliv, co se MTB-O Campu týká, takže můžete průběžně sledovat, jak se našim daří.

Moje fotografie z repre-výpravy na sever by se měly průběžně objevovat zde.

| Zobrazeno 3261x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru