MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

mi holki

Tak jsme přistáli v Tel Avivu na letišti, všechny věci i kola tam přistáli taky, po chvíli vyjela i Albertova krabička s nářadím. Nejdřív jsme nemohli najít pána v červeném tričku, ale i ten se objevil a přivolal busíky do kterých jsme se nevešli a kola už vůbec ne.

detail
Ale nakonec to kluci zvládli. Bydlíme v domečku po 4 pokojích po 4 lidech, jen Marťa Ť. a René jsou odstrčené a bydlí s Anke a Japonkou ve vedlejším domečku. Je tu klíma a závěsy, takže je to docela snesitelné, jen na jídlo chodíme děsně daleko. Jídlo je celkem rozumně poživatelné. Do bazénu je to cca 436 m.

Jezdíme tu na kole, docela i v lese, ale dost to práší, všichni máme v kolech několik trnů, ale různé přípravky drží, takže nikdo neměl důvod nedojet závod. Snad nám to vydrží!!! Pari měl rozštelované kolo z letadla, ale nějak to vyladil. Kládin v middlu ohnul patku, ale má náhradní. Chláďovi v letadle asi vypadl pedál z krabice, ale místní servisman mu koupil nové. Albert jezdí zatím jen v sandálech.

detail
Závody jsou připravené hezky, tedy tratě, pořadatelé se taky hodně snaží. Tratě jsou hodně technické a mapově náročné, téměř se neobjeví odpočinkový postup a velmi často se nepodaří ani namapovat odjezd od kontroly, natož následující postup. Zatím můžeme poskytnout pouze mapu kvalifikace. Cesty jsou buď široké pevné, hodně prašné, na ostatních se objevuje skála různé celistvosti. Nebo tenké singlíky, kde nás najednou překvapí skalka, nebo jump. V lese se občas dá projet (smí se všude), ale většinou je tam vysoká uschlá tráva plná bodláčí a někdy trnité křoví. Po polích a v sadech se dá jezdit dobře, ale můžete dostat pěknou šlehu trsem mandlí nebo fíků!

detail
Dnes byl na pořadu volný den a tak šla dámská část pod vedením Pariho prolamovat vlny na Tel Avivskou pláž. Kluci chrápali! Albert se školil. Teď nasedáme na bajky a jdeme se trochu projet před zítřejším závodem štafet, který startuje trochu netradičně v 16:00 odpoledne.
Takže tak se tu máme, vy se taky mějte a držte nám palce.

Mi holki z MTBO.

| přečteno 4195x | Bikeři a bikerky | Míša Lacigová
Související články: MS 2009 Izrael
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot