MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

MČR Vilémov - předzávodní informace

Tento víkend, 7.-8.9.2013 se uskuteční mistrovský víkend Českého Poháru MTBO - HOLBA & LITOVEL ORIENT EXPRESS. Ve Vilémově se pod pořadatelskou taktovkou GIGANT ORIENTEERING bude bojovat o medaile ve dvou nejobvyklejších disciplínách MTBO. V sobotu je na programu MČR na middlu, v neděli pak MČR v longu.

V řádném termínu je přihlášeno okolo 300 závodníků, o něco více na nedělní MČR v longu. Mezi favority patří hlavně naši reprezentanti z nedávného MS. V ženách podle výsledků z MS Martina Tichovská a Renata Paulíčková, mezi muži Franta Bogar, Honza Svoboda ze zlaté štafety z MS, Jirka Hradil, Vojta Stránský nebo Marek Pospíšek, kteří všichni skončili do 10. místa v individuálních závodech MS. Kryštof Bogar, mistr světa jak v longu, tak ze štafet, se zúčastní jen sobotního závodu. Uvidíme, jestli překvapí i někdo, kdo na MS nebyl (např. Jarda Rygl nebo Honza Lauerman) nebo například náš nejúspěšnější junior Vojta Ludvík.

V sobotu se koná společně se závody MTBO i The North Face ORIENT EXPRESS Adventure, tedy klasický 5-hodinový závod typu Bike Adventure. Celkově se dá říci, že pořadatelský tým pod vedením Aldy Linharta má závody velmi dobře marketingově i propagačně zvládnuty. To je vidět i při každém pohledu na web závodu.

Pořadatelé mají připraven i bohatý večerní program s podtitulem "Horečka sobotní ORIENT BIKE Party". Výběr z programu - HOLBA & Litovel HAPPY HOUR, ORIENT EXPRESS Show,  koncert THE BAROCKERS.

V následujících hodinách a dnech najdete na webu závodu pokyny, startovky a jiné důležité předzávodní informace.

| Zobrazeno 2575x | MTBO ČP + MČR | Mirek Kalina
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru