MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

MAUDI cup 2013 aneb memoriál mojí babičky

Tradiční zavírák sezóny MAUDI cup (TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy) ukončil v sobotu 2.11. sezónu 2013. Centrem závodu byl tentokrát hotel Na Závisti v Kozojedech. Tradičně pěkné počasí letos pořadatelům tak úplně neklaplo a dorazilo poněkud se zpožděním, ale v lese moc blátivých míst nebylo, takže si i tak všech více jak 150 závodníků pátrání po odbočkách ve spadaném listí i tradiční trubičku v cíli docela užilo.

Zejména chválím, že organizátoři připravili i dětskou fáborkovou trať (linie s možností zkrácení podle mapy – obdoba HD10L v OB), s vlastním start-cílem (z důvodu bezpečnosti) a s provizorními „mapníky" pro nováčky. Myslím pěkný příklad pro ostatní pořadatele, že i na MTBO lze udělat dětský MTBO závod. Kéž by se to do budoucna stalo standardem.

V mužích zvítězil Miroslav Rygl (Tesla Brno) před Radkem Lacigou (USK Praha) a Janem Kouřimským (SKOB Slaný), v ženách Martina Tichovská (USK Praha) před Renatou Paulíčkovou (OK Jihlava) a Michaelou Lacigovou (USK Praha).

Kompletní výsledky a fotky najdete na webu závodu.

| Zobrazeno 3650x | MTBO ostatní | Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru