MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

MAUDI cup 2013 aneb memoriál mojí babičky

MAUDI cup 2013 aneb memoriál mojí babičky

Tradiční zavírák sezóny MAUDI cup (TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy) ukončil v sobotu 2.11. sezónu 2013. Centrem závodu byl tentokrát hotel Na Závisti v Kozojedech. Tradičně pěkné počasí letos pořadatelům tak úplně neklaplo a dorazilo poněkud se zpožděním, ale v lese moc blátivých míst nebylo, takže si i tak všech více jak 150 závodníků pátrání po odbočkách ve spadaném listí i tradiční trubičku v cíli docela užilo.

Zejména chválím, že organizátoři připravili i dětskou fáborkovou trať (linie s možností zkrácení podle mapy – obdoba HD10L v OB), s vlastním start-cílem (z důvodu bezpečnosti) a s provizorními „mapníky" pro nováčky. Myslím pěkný příklad pro ostatní pořadatele, že i na MTBO lze udělat dětský MTBO závod. Kéž by se to do budoucna stalo standardem.

V mužích zvítězil Miroslav Rygl (Tesla Brno) před Radkem Lacigou (USK Praha) a Janem Kouřimským (SKOB Slaný), v ženách Martina Tichovská (USK Praha) před Renatou Paulíčkovou (OK Jihlava) a Michaelou Lacigovou (USK Praha).

Kompletní výsledky a fotky najdete na webu závodu.

| přečteno 2865x | MTBO ostatní | Petr -Meloun- Lukavec
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot