MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Konečná nominace pro MS 2007

Plzeňské pětidenní ještě mají před sebou dvě etapy, ale včerejší druhá, která byla zároveň mistrovstvím České republiky na klasické trati, byla posledním nominačním závodem pro MS. A jak to tedy nakonec dopadlo?

Mezi muži zbývalo už jen jedno volné místo které si ziskem mistrovského titulu pro sebe zajistil Honza Lauerman z Jihlavy, ovšem protože výkony Borka Podrábského na klasice byly v posledních závodech vynikající, pojede na MS klasiku a Radek Laciga se bude soustředit na kratší tratě, které mu jak se zdá více sedí. Mužů tedy bude stejně jako na ME sedum, a bude to i stejná sestava - Rygl, Tomeček, Svoboda, Ševčík, Laciga, Lauerman, Podrábský.

Mezi ženami byla situace o něco otevřejší a skvělým výkonem na klasice si přímou nominaci zajitila Markéta Jirásková. Zbývající tři místa pak obsadí Martina Tichovská (3. na MČR), Eva Hašková (4.) a Bára Chudíková která v posledních závodech jezdila v lepší formě než Hančíková a Hrdinová. Na rozdíl od ME bude tedy žen na MS startovat 6 a místo Marušky jede Bára. Jinak je sestava stejná.

Doufám, že ve stejné sestavě se podaří také stejné (nebo lepší :) ) výsledky. Konkurence bude +/- stejná.

| přečteno 3992x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Související články: MS 2007 Česká Republika
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Horská kola | Vybavení pro sport, outdoor a zahradu | Give.cz Mapník pro MTBO AutoPilot