MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Kompletní nominace pro ME 2007

Nominace dospělých na Toskánské Mistrovství Evropy je tady. Trochu to trvalo, hlavně proto, že byly nějaké pochybnosti stran výsledků druhého kola ČP v Pezinku. Ty ve chvíli, kdy píšu tenhle článek stále ještě trvají, ale celkové výsledky závodu se určitě měnit nebudou a tak je možné nominaci konečně vyhlásit.

Už avizovanou čtveřici Hana La Carbonara, Renata Paulíčková, Luboš Tomeček a Martin Ševčík, doplní v autobuse do Itálie následující sestava.

Ženy: Michaela Lacigová, Martina Tichovská, Eva Hašková a Maruška Hrdinová.

Muži: Jan Svoboda, Jirka Hradil, Jarda Rygl, Honza Lauerman a Borek Podrábský.

Náhradníci: Radek Laciga, Aleš Linhart, Bára Hančíková, Bára Chudíková.

Pozorný čtenář už má jistě na jazyku některá ale a nebo otazníky. Vezměme to po pořádku. Ano mužů jede sedm. Již tradiční problém s posledním, šestým místem v týmu byl letos opravdu složitý oříšek. Lauič jezdí od začátku sezony velmi dobře, Borkovi naopak vyšly nominačky jak v sobotu, tak hlavně v neděli. Nelehké rozhodování mi nakonec pomohly tak trochu paradoxně vyřešit pracovní povinnosti, které Smíškovi neumožní cestovat s námi. Každý z obou borců tak dostane příležitost v jednom z individuálních mistrovských závodů, s tím že pro závod štafet může Černý Petr zůstat i někomu úplně jinému.

Markéta Jirásková, která si nominaci zajistila na dlouhé trati v Blansku, se jí bohužel z pracovních i zdravotních důvodů vzdala. Její lepšící se zdravotní stav, podložený dobrými výsledky v poháru, je ale rozhodně příslibem směrem k mistrovství světa u nás na Vysočině.

Českým tým tak tvoří jak závodníci s řadou mezinárodních zkušeností, tak závodníci pro které to bude mezinárodní křest ohněm – alespoň mezi dospělými a v MTBO. Jirka i Martina vloni v Polsku velmi dobře reprezentovali v „dvacítkách“, uvidíme jak si povedou na svých prvních závodech mezi velkýma klukama a holkama. Zajímavé určitě bude sledovat i návrat Marušky Hrdinové po dvouleté odmlce (naposledy MS v Austrálii) i MTBO debut jinak ostříleného LOBáka Lauiče.

| Zobrazeno 3941x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru