MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Kompletní nominace pro ME 2007

Nominace dospělých na Toskánské Mistrovství Evropy je tady. Trochu to trvalo, hlavně proto, že byly nějaké pochybnosti stran výsledků druhého kola ČP v Pezinku. Ty ve chvíli, kdy píšu tenhle článek stále ještě trvají, ale celkové výsledky závodu se určitě měnit nebudou a tak je možné nominaci konečně vyhlásit.

Už avizovanou čtveřici Hana La Carbonara, Renata Paulíčková, Luboš Tomeček a Martin Ševčík, doplní v autobuse do Itálie následující sestava.

Ženy: Michaela Lacigová, Martina Tichovská, Eva Hašková a Maruška Hrdinová.

Muži: Jan Svoboda, Jirka Hradil, Jarda Rygl, Honza Lauerman a Borek Podrábský.

Náhradníci: Radek Laciga, Aleš Linhart, Bára Hančíková, Bára Chudíková.

Pozorný čtenář už má jistě na jazyku některá ale a nebo otazníky. Vezměme to po pořádku. Ano mužů jede sedm. Již tradiční problém s posledním, šestým místem v týmu byl letos opravdu složitý oříšek. Lauič jezdí od začátku sezony velmi dobře, Borkovi naopak vyšly nominačky jak v sobotu, tak hlavně v neděli. Nelehké rozhodování mi nakonec pomohly tak trochu paradoxně vyřešit pracovní povinnosti, které Smíškovi neumožní cestovat s námi. Každý z obou borců tak dostane příležitost v jednom z individuálních mistrovských závodů, s tím že pro závod štafet může Černý Petr zůstat i někomu úplně jinému.

Markéta Jirásková, která si nominaci zajistila na dlouhé trati v Blansku, se jí bohužel z pracovních i zdravotních důvodů vzdala. Její lepšící se zdravotní stav, podložený dobrými výsledky v poháru, je ale rozhodně příslibem směrem k mistrovství světa u nás na Vysočině.

Českým tým tak tvoří jak závodníci s řadou mezinárodních zkušeností, tak závodníci pro které to bude mezinárodní křest ohněm – alespoň mezi dospělými a v MTBO. Jirka i Martina vloni v Polsku velmi dobře reprezentovali v „dvacítkách“, uvidíme jak si povedou na svých prvních závodech mezi velkýma klukama a holkama. Zajímavé určitě bude sledovat i návrat Marušky Hrdinové po dvouleté odmlce (naposledy MS v Austrálii) i MTBO debut jinak ostříleného LOBáka Lauiče.

| přečteno 3741x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot