MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Junior-repre v přípravách

Mise: VT MTBO Toskánsko (to VT tuším znamená „Výcvikový tábor") jak se reprezentační soustředění v bafuňářském slangu oficiálně jmenuje :o).

Ale výstižnější je asi napsat Objemové silniční soustředění na jihu.

Lokalita: Scarlino Scalo, Toskánsko, Itálie (Poblíž města Follonica, cca 5km od pobřeží na úrovni ostrova Elba)

Účastníci zájezdu: Edou Puchernou v roce 2012 objevená lokalita Casa di Maramma nabývá na jarní najíždění (a nejen mezi MTBO bikery) na popularitě, takže rok od roku se skupina českých bikerů poměrně značně rozrůstá. Až se člověk občas docela diví, na koho všeho na místě narazí.

Průběh mise: odjezd v pátek 21.3. na noc, 1250km z Prahy na jih, ranní příjezd na místo, ubytování, lehká chrupka, lehké rozjetí. V následujících dnech hromady silničních kilometrů, švihy v rovinách i kopcích, sluníčko i zataženo (jednou jsem i zmoknul), spousty místních kulinářských specialit a kávy, koupel v bagnu (přírodní sirné koupele) a v neděli 30.3. v časných ranních hodinách celodenní návrat zpět.

Díky všem za účast a Edovi za organizaci.

| Zobrazeno 2748x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru