MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

HAVEN Mistrovství ČR + ČP Jablonec a Lučany n.N.

Po dlouhých šesti letech SNS Smržovka pořádá závody a rovnou mistráky. Hřeb sezóny. Co vás o tomto víkendu 16. - 18.9. 2016, tak nějak zhruba čeká, se můžete dozvědět v této nápovědě.
Než si ji otevřete, tak máme jedno aktuální upozornění pro ELITU na změnu startovek: sobota (W21E) + neděle (W21E i M21E), protože RedGrupa má startovat poslední.

Páteční noční necelá půlhodinka

Hned, jak to začne, tak se to zhoupne, kdo na pořadí a kódy nekoukne, v lese sprostě houkne, protože trať je namotána značně. Jednoznačně, ve výjezdu to tam chce poslat, ve sjezdu se nesmotat, ostatním se při tom nemotat a hlavně se z toho celej vymotat.
Prosíme v závodě neblikat a čelovkou nikomu do obličeje nekoukat!

Sobotní mistrákování do vrchů a ve sjezdech

S fyzikou nic nenaděláš. „Co jde nahoru to musí zase dolu" + „opakování je matka moudrosti" = téda jak vy budete moudrý (c;
Bacha! Sjezdy navádějí k tomu to pustit, ale za každou zatáčkou může být nějaký to překvapení od volných šutrů nebo těch napevno, korýtek od vody nebo kořenů - opravdovej terén.

Funky stylově na BIKEparty do Sokola

Máš rád převleky? Neboj se a něco si na tenhle večírek připrav, ať se pobavíme vzájemně. Začneme pěkně brzo „Pedrosovou šťastnou půlhodinkou", kdy budou od 18tý hodiny dvě piva ROHOZEC za cenu jednoho. Možná si od minule pamatujete náš BIKEbar s koktejlama, takže zase se budou míchat drinky jako PinaKOLAda, Tequila SUNRIMS, MOJOito, Gin FRITZZ, CUBE LIBERTA, PinaKOLAda Virgin, MOJOito Virgin... a další.

Nedělní o tituly lauf

Co se nepovedlo vytancovat na večírku, to zůstalo v nohou a to co tam naopak ještě nebylo, se tam dostane už cestou na start, která je fakt do kopce. Rozhledna - přehrada -rozhledna - kolečko - střelnice - zase ta rozhledna - pěkný DH do cíle a ty panoramata. Nejlepší je, že po závodě si můžete vyjet třeba k rozhledně.

Více informací hledejte v pokynech na http://mtbo2016.sns.cz

Jedeme pořadatelský bomby

Snažíme se, ale dopředu říkáme, že asi nebudeme mít to nejhezčí centrum, možná ani počasí a možná ani tolik závodníků. Ale tak doufáme, že si to alespoň vy užijete a my ten pořadatelskej shon přežijeme. Těšíme se na vás už od zítřka při premiérovým nočáku.
Mapy navíc máme - přihlásit se dá i na místě, kdyby někoho nalákalo výše sepsané (c;

| Zobrazeno 3191x | MTBO ČP + MČR | Honza -mAk- Svoboda
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru