MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Fotky z Vracova

| přečteno 3455x | MTBO ČP + MČR | Honza -mAk- Svoboda

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Jelen |
MTBO.cz = bulvár ???
Ahoj bikeři Osobně si myslím, že by Mr. Vorvaň měl ve své fotogalerii oddělit zrno od plev, protože jestli mu budeme dávat odkaz na www.mtbo.cz na každou jeho kalbu, stane se z toho tady bulvár. To chceme???
mAk |
Re: MTBO.cz = bulvár ???
rozhodně souhlas (osobně sem teda nikdy žádnýmu zveřejnění třeba svejch extempóre fotek nebránil, ale můžou být citlivější osoby)... Já ty fotky z víkendu taky dělím na ty pro MTBO.cz a ty pro SNS.cz web... Jedním z řešení by mohlo být, že bych panu Vorvaňoj dal FTP přístup a vysvětlil mu jak fotky vkládat rovnou sem na MTBO.cz, případně by mohl oddělit veřejné galerie a tam myslet na určitou etiku. Odkazy na fotogalerie je možný na požádání zrušit, ale to už může být pozdě a přijít o další zdroj fotek ignorací autora by taky bylo škoda. Takže?
Pavel Bureš |
Zakážeme Vorvaně
V rámci této diskuze bych chtěl napsat, že Vorvaň je ostudou našeho sportu. Ničí morálku sportovců a dokonce je někdy nutí i k pití alkoholu. Nemluvě o fiktivních obscéních situacích v kterých nás fotí. Dle mého soudu se vždy jedná o fotomontáže či předem připravené scény, které se na závodech, trénincích či srazech nevyskytují. Takže bych navrhoval zakázat Vorvaňovi vstup na závody, odebrat mu licenci a vymazat si jeho číslo z mobilu.
Meloun |
Re: Zakážeme Vorvaně
Pravda. A navíc sem ho už i slyšel mluvit sprostě a myslim, že taky moc nemeje. I gdyš teda nevim estli Jelen se meje. Každopádně hlasuju pro návrh.
Pinda |
Svoboda slova a projevu
I ja se pripojuji k zadosti co nejvice cenzurovat nas projev. Napriklad fotografie zavodniku plivajicich na zem nebo dokonce konzumujicich nizkostupnove pivo, jsou naprostym zohavenim obrazu naseho etickeho sportu pred verejnosti. MTBO - sport zalozeny na tradicnich hodnotach jako jsou sportovni duch, slusnost, monogamie a abstinence, posouvaji tuto disciplinu do pozice vzoru pred Tyrsovu sokolskou organizaci. Sportu zdar! Prosim nebijte mne na dalsich zavodech.
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot