MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

FORCE – partner českého poháru MTBO

Jak už si možná někteří účastnící českého poháru MTBO všimli, letos se stala značka FORCE – www.force.cz partnerem českého poháru MTBO. Největší radost z toho pravděpodobně mají závodníci a závodnice v H21E a D21E, kteří se při vítězství v závodě čp můžou těšit na hodnotné věcné ceny.
Protože sám používám mnoho věcí od Force, rád bych Vás v krátkosti seznámil s některými z více než z 1500 produktů v sortimentu této české značky.

Force.cz
 

Přilba

Přilba Začal bych od hlavy, na které vozím přilbu X-TYPE
V nabídce FORCE je více než 30 přileb různých typů a barev. Přilba určitě patří ke zboží, které je nutné pečlivě vyzkoušet a není možné ji kupovat bez zkoušení. Mně kupříkladu na hlavě příliš nesedí model Road.

Brýle

Brýle Oči si chráním brýlemi FORCE RACE. Brýle Force bych si dovolil hodnotit jako jeden z nejpovedenějších výrobku s výborným poměrem cena/výkon. Na brýlích mimo jiné oceňuji možnost rychlé výměny skel a pevný obal.
V nabídce je 6 typů v různých barevných provedeních.

Návleky na ruce, nohy a kolena

Návleky na ruce, nohy a kolena Dále mám pozitivní zkušenosti s návleky na ruce, nohy a kolena. V nabídce je tenké nebo zateplené provedení. Já osobně preferuji zateplené, které je použitelné ve větším teplotním rozmezí.

Návleky na tretry

Návleky na tretry Letos při najíždění tréninkových kilometrů jsem byl nadšen z návleků na tretru –ŠPIČKY.
Špička v kombinaci s lycrovými návleky vytváří variabilní systém komfortu chodidel, pro teploty od cca. 8°C. V případě oteplení je možné špičku lehce stáhnout a strčit do kapsy dresu.

Multiklíč

Multiklíč Při MTBO závodech sebou vozím multiklíč FORCE MINI 11, který má v sobě i nýtovač což považuji za velmi důležitou součást multiklíče.

Doplňky a komponenty

Jak vyplývá z loga „FORCE components for you“ v nabídce FORCE najdete obrovské množství doplňků a dalšího příslušenství na kolo.

Dále používám od FORCE brzdové destičky, brzdové kotouče, košíky na láhve, brašničky, duše, lepení, blatníky, hustilky, trenažer, čepici, pláštěnku, omotávku, řidítka....

Kompletní sortiment zboží naleznete na www.Force.cz

V letošním roce mají MTBO závodníci na závodech čp možnost si osobně prohlédnout široký sortiment zboží od FORCE ve stánku ForRide.cz, který je přítomen na závodech čp MTBO.
Prostřednictvím www.ForRide.cz můžete objednat zboží FORCE a osobně si jej převzít na MTBO závodech, kde vám bude zdarma dovezeno.
ForRide.cz

V případě, že by Vás nějaké zboží Force zaujalo neostýchejte se mně kontaktovat, rád Vám sdělím své zkušenosti, případně doporučím vhodnou alternativu...

Jiří Hradil
mob: 732 853 196
www.JiriHradil.cz

| Zobrazeno 9546x | Hardware | Jirka -Chláďa- Hradil
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru