MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

FORCE již třetím rokem partnerem ČP MTBO

Již třetím rokem je partnerem ČP MTBO česká značka FORCE s nabídkou více než 2000 produktů pro cyklistiku. Důraz při vývoji produktu FORCE je kladen především na skloubení kvality s přijatelnou cenou pro zákazníky.

Force.cz

O tom že produkty FORCE jsou na velmi dobré technické úrovni svědčí i velké zastoupení cyklistických týmů, které objíždějí s vybavením FORCE nespočet závodů. Jedná se například o týmy SKC TUFO Prostějov, CK Příbram, FORCE KCK Zlín a spoustu dalších týmů.

Již tradičně si širokou nabídku produktů můžete prohlédnou/zakoupit ve stánku ForRide.cz, který najdete na každých závodech čp. MTBO. Mimo to Vám ForRide.cz nabízí materiální zázemí v případě nějaké poruchy nebo problému na vašem bicyklu jako jsou přehazovačky, pláště, řetězy, brzdové destičky.....
Vše můžete objednat na www.ForRide.cz

Největší možnost vyhrát některý ze zajímavých produktů mají opět letos hlavně eliťáci a eliťačky. Ale na MČR pořádaném v září Vizovicema se dostane jistě i na ostatní kategorie, stejně tak na vyhlášení nejlepších orientačních sportovců na konci roku.

Jirka Hradil

| Zobrazeno 2888x | Hardware | Jirka -Chláďa- Hradil
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru