MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Druhé kolo SP 2011 bude ve Švédském Rattviku

Což je městečko v kraji Dalarna, kde se mimo jiné běhá legendární Vasův běh. I když je cesta dlouhá, bude náš výpad na sever trvat poměrně krátkou dobu. Český tým odcestuje na sever 16. června a 22. už zase bude většina jeho členů zpět v pracovním procesu. A kdo bude hájit české barvy?
Část týmu si vyjela nominaci již při SP v Maďarsku a jelikož víkendové nominační závody jen potvrdily pozici aktuálních českých jedniček, byl na základě návrhu reprezentačního trenéra sestaven český tým následovně:
  • Muži: Jirka Hradil, Radek Laciga, Marek Pospíšek, Martin Ševčík, František Bogar, Honza Svoboda (middle + mix. relay) a Honza Lauerman (long).
  • Ženy: Renata Paulíčková, Martina Tichovská, Bára Chudíková.
Program SP začíná 19. června middlem, následuje ho nedělní long a vše zakončí trochu netradičně v pondělí závod smíšených štafet. Ten se nám vloni v Polsku povedlo při jeho premiéře vyhrát a tato výhra Báry, Jardy a Lauiče položila základní kámen k celkovému prvenství českého týmu v SP štafet. Doufám, že vykročení za obhajobou se povede minimálně stejně dobře.

Souběžně se závody SP se podobně jako loni v Polsku koná i MS veteránů a samozřejmě i závody pro veřejnost. Vše můžete sledovat na www.mtbosweden.se
| přečteno 2719x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot