MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Do startu Ruské Rulety 2013 zbývají 3 týdny!

Do startu Ruské Rulety 2013 zbývají 3 týdny! Ve dnech 21. a 22. června se uskuteční již 12. ročních orientačního závodu dvojic na horských a trekových kolech Ruská Ruleta, který začíná v pátek ve 23:00 startem oblíbené noční čtyřhodinové etapy kategorie Meresjev.

Přihlásit se samozřejmě můžete také jen na sobotní 6-ti hodinovou etapu, která je zařazena do závodů SHOCart ligy. Pro ty začínající odvážlivce či nejmenší Mrazíky máme připraven samostatný okruh s kontrolami v délce asi 35 km a uvítáme v kategorii Malčik i cyklisty, kteří povezou své ratolesti v přívěsných vozících. V krásném prostoru lesů pod Bezdězem jsme pro Vás postavili téměř 40 kontrol, jejichž bodové ohodnocení dostanete na ostrém startu. Letos se podíváte jak na stezky kolem Jizery, tak i do polostepního prostoru nového in-line parku nad Bělou pod Bezdězem.

Centrum závodu je tradičně na Farmě Ptýrov u Bakova nad Jizerou, letos navíc s nadstandardním zázemím nového objektu umýváren, sociálních zařízení a teplých sprch. Svůj stan pro ubytované přímo na Farmě Ptýrov si letos můžete připojit na elektřinu a dobýt si tak svá GPS zařízení, telefony a tablety. V případě nepříznivého počasí máte zajištěnu střechu nad hlavou v jízdárně, kde najdete tradiční zázemí stolů, občerstvení a hudby. Noční bufet bude otevřen po celou noc.

Tak neváhejte a přihlašujte se na bakovdevils.cz! Přihlášky za levnější startovné skončí již 10.6.2013.

| přečteno 2289x | MTBO ostatní | Libor Novák
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot