MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Další benefit pro registrované jezdce MTBO!

Dovolte mi oznámit potěšující informaci pro všechny registrované bikery. Ve spolupráci s firmou Kastar jsem pro vás připravili speciální nabídku plášťů a příslušenství Geax (na bike) a Vittoria (na silnici).

Stručně k plášťům Geax: tyto pláště vozí v současné době 8 členů repre (zeptejte se Jirky Hradila na jakých pláštích získal v Izraeli 2 medaile ;-)). V nabídce jsou pláště všech zaměření a cenových kategorií, stejně tak doplňky jako duše a tmely.
Vittoria je jasná volba MTBO bikera pro závod nebo trénink na silničním miláčkovi. Stejně jako je to jasná volba pro spoustu silničních profi týmů. Zase jsou v nabídce mimo plášťů a galusek, také doplňky jako duše a tmely.

Katalogy produktů:

V případě jakýchkoliv dotazů k produktům mě prosím kontaktujte na mail (sám používám pláště Geax již třetí sezonu).

Jelikož se jedná o speciální nabídku pouze pro registrované závodníky MTBO, bude ceník zaslán pouze na požádání na mailové adrese: marek.pospisek(zavináč)mtbo.cz . Do předmětu prosím napište GEAX a do zprávy napište Vaše registrační číslo ČSOS.
Na stejnou mailovou adresu můžete zasílat objednávky. Dodání zboží bude realizováno buď na nejbližším ČP nebo zasláno poštou (podmínky zaslání se budou řešit individuálně).

S přáním mnoha bezproblémových kilometrů

Mára Pospíšek

| přečteno 2962x | Hardware | Mára Pospíšek
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot