MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

ČP Sklárna (MTBO 5 DAYS) - předzávodní informace

Již tento týden náš čekají další závody Českého poháru v roce 2013, které jsou součástí MTBO 5 DAYS, které pořádá KOS Plzeň (VPM) na Sklárně. Pohárovými závody budou páteční E3 (middle) a sobotní long (E4). Tyto dvě etapy jsou zároveň součástí WRE (World Ranking Event).

Centrum závodu je v areálu školy v přírodě na Sklárně uprostřed krásného terénu Rabštejnska. Celkem je přihlášeno asi 580 závodníků, z toho poměrně značná část zahraničních. Terén bude podobný jako na ČP v roce 2011, které pořádal KOS Jesenice v Poustkách, tedy zvlněný les s velkým počtem klacků.

Ve startovních listinách je skoro kompletní česká špička, konkurence bude navíc okořeněna skvělými zahraničními závodníky. Mezi Čechy by mohli k favoritům patřit v ženách Renata Paulíčková a Martina Tichovská, v mužích pak Honza Svoboda, Vojta Stránský, Jirka Hradil nebo například bratři Bogarové.

Závody budou zpestřeny bohatým doprovodným programem - koncert Tři sestry Banditos, o-triatlonové štafety a mnoho dalšího. Počasí by mohlo být poměrně stabilní, ani moc teplo, ani moc srážek, uvidíme jak to vyjde.

Veškeré informace naleznete na webu závodů. Pokyny i startovky jsou na webu již od víkendu.

| přečteno 2611x | MTBO ČP + MČR | Mirek Kalina
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot