MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Co vše nabízí SPORTICUS? Výživu, vlastní ponožky i čelovky Lucifer

Jedním z partnerů Českého poháru MTBO v roce 2016 je i SPORTICUS.CZ – eshop a závodní stánek se sportovním sortimentem šitý na míru orientačnímu běžci i bajkerovi. Tradiční orienťácký sortiment jako jsou čipy, buzoly a mapníky doplňují a asi i převyšují další produkty.

Pro nabuzení, doplnění energie a regenaraci po výkonu nabízíme ucelenou řadu sportovní výživy renomované italské značky ENERVIT. Pro ty, kdo upřednostňují přírodnější energii v bio kvalitě je tu CHIMPANZEE. Pro regeneraci a správnou funkci svalů, šlach a kloubů Vám poslouží i tejpy a kinesiotejpy KINEMAX.

Od jara prodáváme i vlastní kolekci sportovních ponožek, kompresek a OB podkolenek. Ponožky jsou v 5 barevných kombinacích s motivem orienťáckého lampionku nebo kytičky. Můžete si vybrat ty s větším podílem bavlny či ty z vysoce funkčního materiálu ClimaWell. Orienťácké podkolenky jsou ve čtyřech barevných provedeních, dvě varianty i v dětských velikostech. U kompresních podkolenek jsme zvolili čistý moderní design s převahou bílé.

Na mistrovský víkend 16.-18.9. jsme pro vás ve spolupráci s výrobcem čelovek LUCIFER připravili zajímavou nabídku. Tyto velmi výkonné a při nočních OB, adventurech a survivalech využívané čelovky vám zapůjčíme na noční sprint v Jablonci a to za 50 Kč jednu. Čelovku je možné si prohlédnout a vyzkoušet v našem stánku tento víkend v Řáholci. Čelovky budou pro zájemce následně i na prodej.

Na našem eshopu pak najdete i další sportovní zboží. Orientačního bajkera by mohly zajímat sportovní GPS hodinky a navigace GARMIN. V zimě pak jistě oceníte nejširší nabídku lyžařských vosků a servisních doplňků na českém trhu.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme všem závodníkům dobrou formu a správný směr nejen při závodech MTBO.

Čelovky LUCIFER - SPORTICUS.CZ

| Zobrazeno 2279x | Informace | Mirek Kalina
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru