MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Český pohár v MTBO na krátké trati
Mistrovství České republiky v MTBO na dlouhé trati

21. - 22. května 2005, Dolní Hbity - Jelence

otevřít
Podle horoskopu České republiky na rok 2005 budou v květnu letošního roku převažovat harmonicky působící konstelace přející lásce, kultuře, umění a obchodu. Harmonický aspekt tranzitujícího Jupitera s Neptunem republiky prý posílí v našich spoluobčanech kulturní a idealistické tendence, také povzbudí soucit se sociálně slabšími a nemocnými jedinci. Dramatické situace, spojené s haváriemi, požáry a zločiny, můžeme očekávat pouze 13. až 17. května a rovněž 24. až 28. května.

To jsem rád, že závod Českého poháru v MTBO na krátké a Mistrovství České republiky na dlouhé trati pořádá náš oddíl Fakulta stavební Praha zrovna o víkendu 21. až 22. května, takže na shromaždišti v Jelencích u Příbrami i v okolních lesích snad zažijeme atmosféru porozumění a vzájemné tolerance. Jen doufám, že se tato předpověď nevyplní stejně jasnozřivě jako horoskop, sestavený známým astrologem Baudyšem, který se sice májovými dny detailně nezabývá, zato přesvědčivě tvrdí, že Grossova vláda vydrží do září a možná ještě déle. Uvidíme.

Za pořadatele mohu slíbit, že uděláme vše pro to, aby si všichni účastníci z naší akce odvezli pouze příjemné zážitky. Připravili jsme pro ně náročné tratě v překrásném prostoru starších OB map Houpačka a Kolotoč. Ten, kdo chce zazářit ve zvlněném (místy až příliš) terénu, protkaném hustou sítí průseků a cest, nesmí propadnout skepsi ani do některé z jam po těžbě uranu a musí též správně rozvrhnout síly mezi závod a sobotní kulturní vložku. Přecenění vlastních schopností může zapříčinit nepříznivý dopad jak na výsledek závodníka, tak na tvrdé granodioritové podloží v lese, případně na asfaltový povrch silnice během návratu ze zábavy na shromaždišti.

Nechť zvítězí ti nejlepší. Pro ně, ale též pro Vás ostatní, kteří jste rovněž zváni k účasti, jsme spustili webovou stránku závodu, na které najdete rozpis a jiné důležité informace.
Takže neváhejte a hlaste se v hojném počtu. Řádný termín přihlášek (pondělí 9. května 2005) už pomalu klepe na dveře.
Na Vaši účast se těší realizační tým Fakulty stavební Praha, posílený personálem restaurace v Jelencích.

Honza Tojnar,
ředitel závodu

| přečteno 4059x | MTBO ČP + MČR | MTBO.cz

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Martin Grünwald |
záchody
Tož budu první! závody se celkem povedly, ale pár poznámek mám. - dlouhá trať byla spíš klasická - myslím, že by se mělo stát standardem mít na závodech teplou sprchu a kulturní záchody - počasí vyšlo - mapa i přes změť průseků taky ušla Těšte se do Jedovnic!
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot