MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Český pohár MTBO Řáholec

Český pohár MTBO Řáholec O následujícím víkendu 3. – 4. 9. 2016 nás čeká 12. a 13. kolo Českého poháru MTBO. Závody pořádá Sportcentrum Jičín u obce Ostružno ležící 7 km od Jičína.

Centrum závodu včetně kompletního zázemí je v rekreačním zařízení Ostružno-Sklář a MTBO závody se zde uskuteční poprvé. Někteří si mohou část lesa pamatovat z Českého poháru štafet v orientačním běhu.

Start i cíl sobotního závodu je nedaleko centra v lese, zato v neděli si užijeme pohodlí a start i cíl bude přímo v centru závodů.

Mapu připravili jičínští bajkeři a vše finalizoval Ondra Prášil. Tratě sobotního MIDDLE postavil juniorský mistr světa v OB Jirka Kazda, nedělní FREE ORDER pak vícemistr světa v MTBO Radek Ticháček, máte se tak na co těšit - hlavně nedělní závod potrápí mozkové závity. Terén je zvlněný s kopcovatým hřebenem.

Pro bližší informace o závodech (startovní listiny, pokyny, parametry tratí) navštivte web závodu http://mtboraholec.blogspot.cz/ nebo facebookové stránky https://www.facebook.com/events/1707146152884423/

Pořadatelé ze SJC se na závodníky těší a Rumcajs si už drbe vousy a nabíjí svojí bambitku

PS: Článek je sestaven z informací od ředitele závodu Pavla Musila (Lochnese)

| přečteno 2473x | MTBO ČP + MČR | Mirek Kalina
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot