MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Český pohár MTBO Jabkenice

Český pohár MTBO Jabkenice O následujícím víkendu 25. – 26. 6. 2016 nás čeká 7. a 8. kolo Českého poháru MTBO. Závody pořádá VŠTJ Ekonom Praha v obci Jabkenice ležící 55 km severovýchodně od Prahy.

Jabkenice proslavil svým devítiletým pobytem Bedřich Smetana, který tu má i své muzeum. V Jabkenicích se každoročně pořádá několik sportovních akcí, např. kynologické závody, cyklistický závod, triatlon a cyklokros. Letos tedy premiérově i MTBO.

Centrum závodu a téměř veškeré zázemí včetně místa pro stany a karavany je na místním fotbalovém stadionu. Přímo na jedné straně za brankou bude dojezdový koridor obou závodů. V průběhu soboty (13-17) bude probíhat kvalifikace MTBO píchače, večer po vyhlášení pak finálové jízdy této vložené disciplíny. O večerní program se postará Josef Hausmann se svojí kapelou Yetti & saxoband.

Mapu pro Vás připravili Štěpán Merenus, Mirek Kalina a Martin Sajal. Tratě sobotního MIDDLE postavila Markéta Kalinová, nedělní LONG pak Martin Nývlt. Terén je převážně rovinatý, nějaké ty kopečky a hupíky se však najdou, tak nebuďte překvapeni.

Pro bližší informace o závodech (startovní listiny, pokyny, parametry tratí) navštivte web závodu, jestliže máte zájem ještě o častější zprávy, koukněte na facebookovou stránku události.

| přečteno 2214x | MTBO ČP + MČR | Mirek Kalina
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot