MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Budiž MTBO ...

Budiž MTBO ...

...a byla sezóna 2015 :-).

Tímto týdnem začíná domácí MTBO sezóna. Dnes odstartuje úvodním závodem v okolí Hádeckého lomu a na Hádecké planině Brněnský pohár MTBO, zítra ho bude v Tróji následovat Pražská MTBO liga.

Mezinárodní sezóna má start už za sebou a to prvním WREčkem (závodem Světové série) začátkem dubna v Itálii, pokračovat se bude 25.-26.4. v Rakousku kousek od Vídně. Do žebříčku Světové série WRE se započítávají 4 závody. Pokud tedy k těm dvěma, co budou součástí MTBO 5days v Plzni, chcete přidat i ty další dva a zkompletovat tak čtveřici, bližší šanci už mít nebudete. Přihlášky ovšem oficiálně končí už dnes.

Tento týden, konkrétně ve čtvrek 16.4., startuje i nově zavedená Veteránská světová série. Jejími úvodními závody budou long a middle v rámci tradičního jarního dánského MTB-O Campu. Letos ovšem bez české účasti. Čeští veteráni budou mít příležitost se do Veteránské světové série zapojit dalšími dvěma závody v rámci úvodního kola Českého poháru v Maďarsku a pokud se nechystají na Veteránské MS, tak další příležitost budou mít dalšími třemi závody v rámci MTBO 5days v Plzni. Do žebříčku Vetošské světové série se započítává 7 z 12ti závodů, takže ti, kdo se na Veteránské MS chystají, mají šanci na slušné umístění.

Světový pohár pak začne stejně jako ten Český 1.-2.5. v Maďarském Várgeszte. Pozor je to státní svátek v pátek a sobota. Neděli máte buď na štafety nebo na pohodový návrat domů.

Takže ahoj na bajkách ;-).

| přečteno 2047x | Informace | Petr -Meloun- Lukavec
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot