MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Aktualizované licence roku 2004 a rozlosování kategorií DE a HE

Rozlosování kategorií DE [51kB] a HE [59kB]

Komise MTBO vyhověla všem žádostem o výjimečné udělení licencí a schválila licence těmto závodníkům:

Licence E
  • Tomáš Redlich VSP
  • Miroslav Rygl VSP
  • Petr Strejček TBM
  • Jakub Vodrážka VLI
  • Jan Zurynek VLI
Licence A
  • Radek Ticháček SJC
  • Dan Trunkát XBM
  • Radek Vondra OKP
  • Filip Votoček BBR
  • David Zámečník XBM

Zisk licencí MTBO pro rok 2004

licence ke stažení [43 kB]

Licence E - kategorie DE

  • Lenka Ferstlová SMR 7750
  • Jaroslava Folprechtová TUR 7253
  • Michaela Gigon TBM 7753
  • Marie Hrdinová VSP 7852
  • Jana Chmelíková LPU 7654
  • Barbora Chudíková SJI 7850
  • Markéta Jakoubová VSP 7653
  • Silvie Košková VSP 7050
  • Katarína Králová VSP 7450
  • Kristina Kupcová HSU 7750
  • Hana La Carbonara TBM 7652
  • Michaela Lacigová VSP 8150
  • Ivana Loubková BOR 8053
  • Věra Pařízková SMR 7151
  • Renata Paulíčková SJI 8057
  • Anna Podrábská VLI 7250
  • Jana Roudná LPU 8351
  • Kateřina Ryšavá ZUP 7452
  • Kateřina Sladká PBM 8559
  • Martina Volfová EKP 8051

Licence E - kategorie HE

  • Jan Bobek ABR 8301
  • Jan Boudný SJI 7417
  • Václav Bradna CHA 8000
  • Pavel Bureš XBM 7549
  • Eduard Folprecht TUR 7304
  • Miroslav Gebas XBM 8102
  • Tomáš Gryc TBM 6903
  • Ondřej Hájek TBM 7511
  • Tomáš Haničák TUR 7710
  • Ondřej Hašek VPM 6902
  • Michal Hons SMR 7700
  • Milan Jalový RBK 8347
  • Milan Jirásek VSP 7403
  • Tomáš Kolařík BOR 7809
  • Jiří Král SSU 5941
  • Jiří Kubín VSP 6001
  • Petr Kvapil TUR 7410
  • Radek Laciga VSP 8200
  • Zdeněk Laciga VSP 5200
  • Jan Lauerman SJI 7419
  • Aleš Linhart XBM 7231
  • Radovan Mach TBM 6605
  • Matej Pilka SPE 8305
  • Ctibor Podrábský VLI 7001
  • Jaroslav Polák CHA 7500
  • Aleš Prášil SJI 7415
  • Jiří Procházka TBM 7633
  • Eduard Pucherna ZUP 7403
  • Tomáš Redlich VSP 8201
  • Jaroslav Rygl XBM 7044
  • Miroslav Rygl VSP 7202
  • Martin Sajal EKP 7803
  • Miroslav Seidl EKP 7402
  • David Schwab TBM 7401
  • Petr Strejček TBM 7228
  • Jan Svoboda SMR 7901
  • Mikuláš Šabo VBA 7800
  • Martin Ševčík TBM 7632
  • Milan Šrůta BOR 7703
  • Štefan Šurgan TUR 7941
  • Michal Tihon PHK 7905
  • Lubomír Tomeček ABR 7901
  • Radek Vala ABR 8401
  • Milan Venhoda SJI 7104
  • Jakub Vodrážka VLI 7604
  • Pavel Wohanka VRL 7501
  • Petr Wohanka VRL 7305
  • Jiří Zicha TZL 7701
  • Jan Zurynek VLI 7003
  • Vladimír Žíla BOR 6800

Licence A - kategorie H19-39A

  • Robert Anděl BOR 8006
  • Kamil Arnošt VSP 7301
  • Jan Aschermann VSP 6902
  • Martin Bilan PEH 8401
  • Václav Bradna CHA 8000
  • David Brnovják SKL 8501
  • Martin Dědek TUR 7405
  • Tomáš Drbohlav TUR 7702
  • Peter Ďurčo TPA 6141
  • Petr Dvořáček TBM 7013
  • Petr Dvořáček TBM 7013
  • Jiří Ehl ZBM 7701
  • Jaroslav Fajtl VPM 6001
  • Tomáš Fibír FSP 7901
  • Petr Fišer TZL 7501
  • Ivo Habán TBM 7707
  • Petr Hanák CUP 7401
  • Jan Hataš TUR 7623
  • Martin Hendrych SJI 7828
  • Miloš Hruška ABR 7501
  • Libor Hrůzek KAS 7401
  • Martin Hubík TBM 8503
  • Václav Husák SHK 7702
  • Jaroslav Jalový RBK 8145
  • Petr Jašek STE 7601
  • Libor Kadaník PHK 7204
  • Tomáš Kalina PEH 8501
  • Petr Kraus SJC 7303
  • Dalibor Kroc VIZ 7408
  • Petr Lukavec SMR 7800
  • Jan Medlík SSU 8246
  • Miloslav Mencl VSP 6505
  • Peter Mlynárik VBA 6500
  • Pavel Mudrák 6919
  • Ladislav Nejedlý BSO 7501
  • Jan Novák EKP 7703
  • Petr Novotný TZL 6600
  • Petr Pařízek SMR 7001
  • Jakub Pastuszek TZL 7500
  • František Pašek CUP 7601
  • Pavel Pekárek XBM 6904
  • Vít Petránek XBM 7337
  • Karel Poštulka TPA 7141
  • Roman Prášek CUP 7701
  • Adam Preissler PEH 8601
  • Michal Průša TBM 7320
  • Martin Převužňák SMR 7400
  • Jan Ptáček TBM 7401
  • Martin Ráb RBK 8307
  • Aleš Ritter ONO 7401
  • Peter Sámel VBA 8502
  • Tomáš Sikora SFM 7001
  • Petr Soukup SKL 8701
  • Ladislav Svoboda TZL 7502
  • Martin Šňupárek XBM 7107
  • Pavel Štáfek SKL 7401
  • Petr Tomeš TZL 7503
  • Jan Urban SBK 7537
  • Martin Veselý SBK 7502
  • Jiří Vraný VLI 7507
  • Jan Vřešťál TUR 7301
  • Tomáš Zdrubecký SKL 8601
  • Jakub Zedník TBM 8410
  • Dan Trunkát XBM 7102
  • David Zámečník XBM ????
  • Filip Votoček BBR 9084
  • Radek Vondra OKP 7200
  • Radek Ticháček SJC 7801
| přečteno 5030x | Bikeři a bikerky | Tom -Kale- Sikora
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Horská kola | Vybavení pro sport, outdoor a zahradu | Give.cz Mapník pro MTBO AutoPilot