MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

10% sleva na lyžařské vosky

Vážení přátelé, MTBO sezóna skončila a je čas myslet na zimní sportovní vyžití. Mnozí z Vás holdují cyklistice celoročně, jiní raději přes zimu připínají své nohy do vázání běžeckých či sjezdových lyží než do pedálů svého bajka, další kombinují obojí a zařazují i jiné sporty.

My rádi jezdíme na běžkách a na amatérské úrovni i závodíme ať už v dálkových bězích typu Jizerská 50 či kratších závodech VŠ ligy. Nesmíme zapomenout ani na naši účast v lyžařském orientačním běhu, tzv. LOBu. I proto jsme na sklonku roku 2007 uspořádali 1. ročník Bedřichovské pětihodinovky – dlouhého orientačního závodu dvojic na běžkách. Tehdy se zúčastnilo cca 30 kamarádů, nyní už závodí přes 100 dvojic. Tuto zimu se B5h koná v neděli 8. února a tímto Vás všechny srdečně zveme.

V roce 2009 vymyslel náš kamarád Martin Sajal projekt nazvaný Kamzasněhem.cz, který jsme společně zprovoznili. Je to web založený na autentických informacích od lyžařů pro lyžaře o aktuálním stavu běžeckých stop. Rok na to jsme se rozhodli založit eshop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ, jehož cílem je nabízet kompletní sortiment v oblasti péče a servisu o běžecké lyže za rozumné ceny.

Nyní prodáváme ucelenou řadu vosků SWIX, TOKO, BRIKO MAPLUS, RODE a SKIVO doplněnou o produkty SKIGO a START. Sortiment jsme dále rozšířili o sportovní GPS Garmin, výživové doplňky Enervit a Powerbar, potřeby pro orientační běh a MTBO – čipy SPORTIDENT, lampióny, kleště, mapníky MIRY. Nově nabízíme i špičkové závodní bazarové lyže.

Naší prioritou je individuální péče o zákazníka, rádi Vám poradíme s výběrem i použitím daného produktu, domluvíme se na osobním předání či zaslání zboží.

Vyznavačům běžeckého lyžování z řad závodníků MTBO nabízíme nyní slevu 10% na všechny vosky, parafíny a mazací doplňky. Sleva je platná pro objednávky do konce roku 2014. Stačí zadat slevový kód MTBO2014.

Na shledanou při nějaké ze zimních akcí či až na jaře se těší Mirek a Markéta Kalinovi.

| přečteno 3704x | Informace | Mirek Kalina

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Fanda Pašek |
Nemůžu si pomoct a ptám se: patří na tento web prezentace vlastních podnikalských aktivit?
mAk |
A nechceš třeba napsat článek o tom co na tento web patří a co nepatří? Případně odprezentovat nějaký vlastní nepodnikatelský aktivity?
Mirek Kalina |
Osobně jsem si toto domluvil s předsedou sekce Zbyňkem Pospíškem, takže já problém nikde nevidím ...
Mirek Kalina |
A hlavně mám pocit, že když nabídnu jako největší prodejce lyžařských vosků přes internet VOSKY a DOPLŇKY se slevou 10% závodníkům MTBO, tak na tom vyděláte spíše vy (závodníci) než já. Pro mně nebude mít těch pár objednávek výrazný finanční efekt, ale naopak vy to nemusíte kupovat draze někde v obchodech. A můžete se spolehnout, že objednávka bude 100% v pořádku, protože to budu připravovat já osobně.
Albert |

Fandu neřeš, on si nemůže pomoc :)

Podle něj totiž všichni co dělají něco pro mtbo to musí dělat zadarmo a z čiré radosti. Dát si za to jednou za rok na web reklamu je odporná komerce a vůbec kotýlek mrtě nejvíc hnusná věc. A když navíc ještě v té reklamně nabízíš slevu pro závodníky, tak je to vůbec zavrženíhodné.

Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot